Оренда

Підкатегорії

Нерухомість в Стокгольмі та Швеції

В наші дні нерухомість за кордоном перестала здаватися розкішшю: адже пропозиція настільки різноманітна, що може задовольнити запити самого різного покупця, сумніви щодо покупки житла за кордоном втратили свою актуальність. З'являється нове питання: в якій країні купувати житло? Незважаючи на те, що варіантів на ринку безліч, європейська нерухомість не тільки не втрачає популярність, а навпаки, стає все більш привабливою, особливо для громадян України. Оренда в Швеції має оптимальне поєднанням ціни і якості. Очевидно, що швецька нерухомість на сьогоднішній день є однією з найбільш перспективних в контексті інвестування капіталу. Якщо Вам недостатньо перерахованих безумовних переваг, ми додамо і ще один аргумент: юридична процедура покупки нерухомості в Швеції дуже проста і доступна, на відміну від інших країн в Швеції при покупці нерухомості не ставлять високі вимоги, які повинні дотримати потенційні покупці.

У розділі "Оренда в Швеції" ми розповімо не тільки про ринок нерухомості: попит та пропозицію, різних видах нерухомості (житлова і комерційна, елітна і доступна, будинки і квартири, житло в Стокгольмі та інших містах Швеції), а також і інших аспектах, пов'язаних з нерухомістю в Швеції.

По-перше, про покупку квартири або будинку в Швеції на іпотеку. На сьогоднішній день швецькі банки можуть надавати іноземним громадянам, які бажають придбати Оренда в Швеції, іпотечні кредити в розмірі від сорока до семідясяти відсотків від вартості об'єкта під 7-10% річних. Однак, не варто спокушатися, адже до цих цифр варто додати обов'язкові витрати на страхування життя, оплату послуг банку з ведення рахунку іпотечного кредиту, оплату послуг, що надаються фінансовими консультантами та ін. Таким чином, вартість іпотеки зростає досить сильно. Отримання іпотечного кредиту в Швеції насилу можна назвати простим заходом, адже, крім усього іншого, банку необхідно надати цілий перелік документів, що підтверджують доходи, а також довідки з податкової інспекції та виписки з банку.

По-друге, ми розповімо про особливості утримання нерухомості в Швеції, а саме про податки на нерухомість, комунальні платежі і багато іншого. При розрахунку податку на нерухомість враховується розташування і площа об'єкта нерухомості. Очевидно, податки на нерухомість в Стокгольмі вище, ніж в інших менш великих містах Швеції. До комунальних платежів відноситься плата за електроенергію, опалення, воду та внески в резервації фонду. Сюди входять внески на утримання території поруч з будинком, на поточний ремонт (а саме заміну стояків, вікон) і т.д.

Крім цього, ми будемо тримати Вас в курсі тенденцій на швецькому ринку нерухомості і надавати найбільш достовірну і свіжу інформацію.

Інші оголошення

Здається кімната для пари або однієї людини в прив ...
Терміново шукаємо з дітьми квартиру на Sollentuna. ...
Терміново шукаю квартиру на Sollentuna, Kista. ...
Винайму кімнату,або кімнату студію, для сімейної п ...