Пожежні бригади працювали всю ніч, щоб загасити велику лісову пожежу поблизу Мора в центральному районі Даларна. Близько опівночі їм вдалося впоратися з вогнем, і десять пожежних продовжували працювати до ранку понеділка, щоб не дати йому спалахнути знову.

Шведська громадська радіомовна компанія P3 Nyheter повідомляє про брак перекладачів в секторі охорони здоров'я. За даними розслідування радіостанції, на декількох мовах, включаючи сомалійський, даруй і урду, взагалі немає офіційного перекладача.

Якщо ви плануєте поїздку по Швеції цього літа, будьте готові до затримок. Шведське транспортне управління опублікувало список запланованих великих дорожніх робіт.

Рішення піти з політики Енн-Софі Хермансон прийняла після того, як не змогла переобратися на другий термін.

Шведська знаменитість Грета Тунберг вирішила розібратися з тим, що люди планети споживають в їжу.  У нещодавно опублікованому відео Тунберг за допомогою тактики залякування, яку вона раніше успішно використовувала в своїх пророцтвах про те що насувається кліматична катастрофа, закликає змінити звички в їжі.

У місті Мельндаль ночами пішоходам і велосипедистам шлях освітлює адаптоване для дикої природи червоне світло. Причина - турбота про кажанів.

Уряд продовжив до 14 серпня дію правила, згідно з яким місця на міжміських автобусах і поїздах можуть продаватися тільки при 50% нормальній вмістимості.

У той час як рівень зараження Covid-19 в Швеції знижується, ця країна як і раніше має більш високий рівень зараження, ніж будь-яка з її сусідів по ЄС, згідно з останніми даними Європейського центру по контролю захворювань, в якому Швеція повідомляє про 14-денний рівень зараження 577 випадків на 100 000 жителів.

Почнемо з хороших новин: Швеція у вівторок досягла рубежу в один мільйон чоловік в країні, повністю вакцинованих проти Covid-19.

Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде привернула увагу шведської громадськості своїм повідомленням в Твіттері про святкування мусульманського свята Ураза-байрам.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter