Якщо ви зареєстровані в Агентстві з працевлаштування як здобувач роботи, то ви повинні надавати нам звіти про виконану роботу. Це стосується всіх безробітних. У звіті слід вказати все, що ви зробили в попередньому місяці для того, щоб отримати роботу або наблизитися до цього. Завдяки звіту про виконану роботу ми можемо надати вам більш оптимальну підтримку під час пошуку роботи.
Навіщо звітувати про виконану роботу?
Що активніше ви шукаєте роботу, то більше у вас шансів її отримати. Звіт про виконану роботу допоможе вам відстежувати як просуваються ваші пошуки роботи. На основі звіту про виконану роботу Агентство з працевлаштування зможе надати вам оптимальну підтримку.
Під час зустрічі ми зможемо обговорити результати вашої діяльності та необхідність додаткової підтримки. Звіт про виконану роботу спільно з планом дій або планом з етаблування стане основою для подальшого планування пошуків роботи спільно з вашим консультантом з працевлаштування.
Що вказувати у звіті про виконану роботу?
Нам важливо знати все, що ви робите для того, щоб знайти роботу або наблизити отримання роботи, тому напишіть у звіті все, що ви для цього робите.
Вкажіть у звіті список робіт, на які ви подали заявки, а також усе інше, що ви зробили для отримання роботи. Про що саме ви маєте відзвітувати, залежить від ваших конкретних індивідуальних обставин, а також від змісту вашого плану дій або плану з етаблування. Якщо ви робили якісь інші дії для отримання роботи, ніж ті, що зазначені у вашому плані дій або плані з етаблування, то їх також варто включити до вашого звіту про виконану роботу.
Ідеться не про те, щоб щомісяця подавати певну кількість заявок на роботу, оскільки те, що важливо для вас, залежить від ваших особистих обставин. Тому слід зосередитися на тому, що було узгоджено з вашим консультантом з працевлаштування та зазначено у вашому плані дій або плані з етаблування. Важливо шукати таку роботу, яка підходить саме вам з огляду на ваш досвід і освіту.
У звіті про виконану роботу можна, наприклад, вказати таке:
- на які роботи
- ви подали заявки;
- співбесіди з прийому на роботу, на яких ви побували;
- повідомлення роботодавця про вашу зацікавленість (спонтанна заявка на роботу, відвідування);
- удосконалення вашої заявки на роботу і, в такому разі, що саме ви поліпшили;
- відвідані вами рекрутингові зустрічі;
- бесіди з консультантом з питань навчання та кар'єри;
- курси, які ви відвідали або на які подали заявки;
- практика, на яку ви подали заявку або відвідали за домовленістю з вашим консультантом з працевлаштування;
- трудове тренування на робочому місці (згідно з вашою домовленістю з вашим консультантом з працевлаштування) і ваші робочі обов'язки
- екскурсії на робочому місці та їхні підсумки
- якщо ви працювали, вкажіть скільки ви працювали (наприклад, скільки годин)
Зверніть увагу: Оскільки ви звітуєте про виконану роботу заднім числом, важливо нічого не упустити. Якщо ви користуєтеся електронним посвідченням (e-legitimation) або банківським посвідченням особи (BankID), можна щодня заповнювати свій звіт про виконану роботу в Інтернеті. Потім, після закінчення місяця, ви його надішлете.
Коли слід надавати звіт про виконану роботу?
Звіт про виконану роботу слід надавати з 1 по 14 число кожного місяця. У ньому ви маєте відзвітувати про те, що ви зробили в попередній місяць для того, щоб знайти роботу. Оскільки звіт про виконану роботу можна подавати тільки один раз на місяць, важливо перед надсиланням звіту вказати в ньому все, що було вами зроблено.
Приклад: З 1 по 14 квітня ви звітуєте про те, що зроблено в березні. З 1 по 14 травня ви звітуєте про те, що зроблено у квітні, і так далі.
Якщо у вас є план з етаблування або ви отримуєте допомогу на відкриття власного бізнесу, то ви не повинні подавати звіти так часто.
Прочитайте докладніше на сайті arbetsformedlingen.se або запитайте консультанта з працевлаштування.
Що станеться, якщо я не подам звіт про виконану роботу?
Якщо ви отримуєте допомогу по безробіттю або подали на неї заявку, то ми повідомимо про це у вашу страхову касу з безробіття. Страхова каса з безробіття розгляне це питання і вирішить, чи вплине це на вашу допомогу з безробіття.
Якщо ви берете участь у програмі гарантії роботи і розвитку для молоді та кілька разів не надали звіт про виконану роботу, то є ризик, що ви не зможете продовжувати участь у програмі і, таким чином, позбудетеся своєї допомоги. У такому разі Агентство з працевлаштування приймає рішення про можливе відкликання програми.
Де розміщено звіт про виконану роботу і як його подати?
Ви знайдете формуляр для звіту про виконану роботу на вашій сторінці (Min sida) на сайті arbetsformedlingen.se. Щоб увійти на сторінку, необхідно насамперед створити обліковий запис, якщо у вас такого ще немає. Потім вам знадобиться електронне або банківське посвідчення особи, або особливий логін і пароль.
Для того щоб відзвітувати про виконану роботу, найпростіше увійти в систему за допомогою електронного або банківського посвідчення особи. Ви можете входити в систему як завгодно часто і заповнювати свій звіт по ходу справи, а потім після закінчення місяця його відправити. Ви можете також подивитися свої колишні звіти. Електронне або банківське посвідчення можна отримати через ваш банк або в Telia.
Ви також можете увійти в систему за допомогою пароля. Пароль для звітності можна отримати в Агентстві з працевлаштування. Якщо ви входите в систему за допомогою пароля, то необхідно заповнити весь звіт одразу і одразу ж його надіслати. Крім того, в цьому випадку ви не можете подивитися ваші колишні звіти про виконану роботу.
Якщо у вас немає доступу в Інтернет, можна заповнити звіт про виконану роботу на комп'ютерах Агентства з працевлаштування. У виняткових випадках можна здати звіт на особливому паперовому бланку або усно, відвідавши Агентство з працевлаштування. Телефоном або електронною поштою здати звіт не можна.
Прочитайте детальніше на сайті arbetsförmedlingen.se/aktivitetsrapportering. Там також є навчальне відео, яке показує, як діяти. Якщо у вас є запитання, зверніться до свого консультанта з працевлаштування або зателефонуйте нам за номером 0771-416 416.