✔Як вибрати бізнес ідею?

У багатьох людей рано чи пізно виникає ідея відкрити свій бізнес. Але разом з тим виникає багато питань: яка ідея підійде для вашого міста, де взяти гроші і як звести ризики до мінімуму. 

✔В Україні почати свій бізнес набагато легше і простіше ніж наприклад у Швеції. Існує така статистика що 70% успішних підприємців починали свій бізнес з 0. Тобто навіть не обов’язково мати початковий капітал.

✔Займатися власним бізнесом дуже цікаво, це мотивує і звичайно ж можна на цьому гарно заробити. 

Перше що потрібно зрозуміти, що все починається з малого. На початковому етапі не потрібно влазити в великі кредити, вкладати всі свої гроші, тим паче якщо їх у вас не так вже й багато. 

Краще протестувати ідею вклавши при цьому мінімальну суму: чи буде бізнес ідея користуватися попитом у вашому місті, чи буде вона окупатися і приносити гроші.

Поки не спробуєш – не дізнаєшся чи приноситиме ідея прибуток.

Якщо у вас зовсім мало грошей або зовсім їх немає – вибирайте таку бізнес ідеї які вимагають тільки вкладень вашого часу – а це зазвичай сфера послуг.

✔Другий нюанс – це продажі, вони є дуже важливими для бізнесу. Без них неможливо розвиватися, немає продаж, немає грошей ні у фірми, ні у ваших кишенях. Тоді зникає і мотивація працювати. Продумайте як ви реалізовуватиме ваші послуги чи продукцію. 

✔Третій принцип, щоб бізнес був успішним – потрібно любити ту справу якою ви займаєтесь, Тому важливо вибрати бізнес-ідею яка буде вам по душі. І не треба дуже багато думати про перспективність тої чи іншої ідеї. 

✔Висновок такий: обирайте бізнес ідею з мінімальними грошовими вкладеннями, обирайте ідею в яку ви готові вкладати ваш час.

Подумайте про те як ви продаватимете вашу бізнес ідею, продажі є надзвичайно важливими. Обирайте ідею яка відповідатиме вашим талантам, інтересам. Бізнес-ідея повинна приносити вам задоволення, у вас мають горіти очі, важливо що ви щиро любите те чим займаєтесь, тоді у вас обов’язково з’являться клієнти.

 

Підписуйтесь instagram.com/anna.beermann/