Пожежні бригади працювали всю ніч, щоб загасити велику лісову пожежу поблизу Мора в центральному районі Даларна. Близько опівночі їм вдалося впоратися з вогнем, і десять пожежних продовжували працювати до ранку понеділка, щоб не дати йому спалахнути знову.

Два вбивства за десять годин сталися на північному заході Стокгольма. Після першого вбивства в столичному районі Соллентуна жителі «на радощах» запустили салют.

Після смертельних розборок в Гетеборзькому гетто місцева поліція посилила свою присутність на місцях. Згідно з наявною інформацією, велика кількість людей, пов'язаних з убитим мафіозі, прямує до Швеції з Німеччини. На шляху в Гетеборг поліцією було затримано кілька гангстерів.

Шведська громадська радіомовна компанія P3 Nyheter повідомляє про брак перекладачів в секторі охорони здоров'я. За даними розслідування радіостанції, на декількох мовах, включаючи сомалійський, даруй і урду, взагалі немає офіційного перекладача.

Уряд Швеції виступив з ініціативою наділити соціальні служби можливістю видавати заборону на проживання дітей, які готуються до участі в злочинній діяльності, в невідповідних місцях.

Пандемія і мінливі обмеження означають, що варто гарненько подумати, перш ніж замовляти будь-яку непотрібну поїздку, але багатьом людям дійсно потрібно перетинати кордони.

Швеція-єдина країна в Європі, де число смертельних перестрілок значно зросло з початку століття, йдеться в новій доповіді Національної ради країни щодо попередження злочинності (Brå).

Якщо ви плануєте поїздку по Швеції цього літа, будьте готові до затримок. Шведське транспортне управління опублікувало список запланованих великих дорожніх робіт.

Рішення піти з політики Енн-Софі Хермансон прийняла після того, як не змогла переобратися на другий термін.

Шведський державний іпотечний банк SBAB прогнозує, що вартість вашої іпотеки виросте навесні 2023 року. Це відбувається тому, що вони очікують, що Центральний банк Швеції, Риксбанк, підніме свою ключову процентну ставку вище нуля вперше за останні шість років.

Інформаційний портал Швеція Онлайн пропонує найактуальнішу новинну інформацію в усіх напрямках життя Швеції. В рамках нашого ресурсу представлені тільки свіжі новини Швеції, зібрані з достовірних джерел.

Ми пропонуємо досить просту систему навігації, яка дозволяє швидко відшукати всю інформацію про Швецію. Просте поділ на підрозділи гарантує максимальну зручність пошуку інформації. Цікаве оформлення, яке поєднується з гарним дизайном, робить читання новин дня більш приємним. Все, що відбувається в Швеції, відображається на нашому порталі в найкоротші терміни.

Останні новини Стокгольму та Швеції розраховані на широке коло відвідувачів нашого сайту і здатні зацікавити всіх. Тепер зовсім не потрібно витрачати гроші на газети і журнали, доступ до новин онлайн відкритий абсолютно всім!

  • Економіка Швеції
  • Культурне життя
  • Політика в Швеції
  • Суспільство
  • Життя в Швеції
  • Спортивні новини

Сайт, що пропонує новини Швеції сьогодні, розрахований на рядового користувача. Розробники порталу зробили все можливе, щоб відпала необхідність переглядати сотні сайтів для пошуку необхідної інформації, всі новини Швеції зібрані на одному єдиному сайті - Швеція Онлайн. Щодня ми публікуємо найсвіжіші новини, що відображають культурні, політичні, економічні події в країні. З нами ви завжди будете в курсі останніх новин Швеції!

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter