Новини Швеції та Стокгольму

 • Багатьом школам бракує співпраці з поліцією та соціальною службою

  25.09.23

  Багатьом школам бракує співпраці з поліцією та соціальною службою Співпраця шкіл із поліцією та соціальною службою вважається важливим заходом запобігання злочинності.Lyssna: Багатьом школам бракує співпраці з поліцією та соціальною службоюПриблизно половина шкіл Швеції не співпрацює з поліцією та соціальною службою, що вважається важливим заходом запобігання злочинності.Про це свідчать дані Шведського агентства освіти (Skolverket).Понад 75% шкіл також не співпрацюють з Центрами дитячої та підліткової психіатрії (BUP).Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

  Детальніше...
 • Зсув ґрунту пошкодив частину автомагістралі E6

  25.09.23

  Зсув ґрунту пошкодив частину автомагістралі E6 Поліція з'ясовуватиме причини зсуву на E6.Lyssna: Зсув грунту пошкодив частину автомагістралі E6Великий зсув ґрунту в суботу зруйнував значну ділянку автомагістралі E6, придорожній ресторан і частину промислової зони біля міста Стенунгсунд, що на північ від Гетеборга.Автомобілісти потрапляли в тріщини і ями, утворені зсувом, але ніхто серйозно не постраждав.Поліція розпочала розслідування, оскільки будівельна компанія, можливо, неправильно поводилася із земляними масами.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

  Детальніше...
 • У Швеції більше хворіють на рак, але й більше виживають

  25.09.23

  У Швеції більше хворіють на рак, але й більше виживають Серед жінок найпоширеніший рак молочної залози, а серед чоловіків - рак простати.Lyssna: У Швеції більше хворіють на рак, але й більше виживаютьКількість випадків захворювання на рак зростає, але більше людей виживає після хвороби.Про це свідчать останні статистичні дані Шведського онкологічного фонду (Cancerfonden).Зміна способу життя могла б зменшити кількість хворих на рак, вважають у фонді.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

  Детальніше...
 • Поліція відмовляє в дозволі на демонстрацію зі спаленням Корану у суботу

  22.09.23

  Поліція відмовляє в дозволі на демонстрацію зі спаленням Корану у суботу Поліція Південного регіону відхилила заявку Салвана Моміка на демонстрацію зі спаленням Корану в Розенгорді, в Мальме.Lyssna: Поліція відмовляє в дозволі на демонстрацію зі спаленням Корану у суботуПоліція Південного регіону відхилила заявку Салвана Моміка на збори зі спаленням Корану в Розенгорді в Мальме, 23 вересня. Раніше чоловік проводив кілька таких демонстрацій.Поліція вважає, що є конкретні загрози вчинення насильства.Було запропоновано інше місце проведення зборів, але Салван Моміка відмовився.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

  Детальніше...
 • Футбольний клуб АІК попереджає батьків про кримінальні угруповання на тренуваннях

  22.09.23

  Футбольний клуб АІК попереджає батьків про кримінальні угруповання на тренуваннях Стадіон Skytteholms IP.Lyssna: Футбольний клуб АІК попереджає батьків про кримінальні угрупованняНа футбольному тренувальному стадіоні у Сольні, що біля Стокгольму, на території клубу бачили людей у бронежилетах.AIK fotboll надіслав електронного листа батькам дітей, які займаються в клубі.Повідомляється, що одній дитині пропонували гроші за доставку пакета.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

  Детальніше...

Шість осіб було затримано після стрілянини в Хюлсті, на північний захід від Стокгольму. Поліція була викликана на місце події в 02.37 ранку в понеділок і виявила двох серйозно поранених чоловіків. Пізніше вони привели на допит шістьох людей після обшуку будинку в Хюлсті.

Кількість підроблених 500-крон в Швеції значно зросла за останні роки. На думку Риксбанку і поліції, пояснення цьому цілком зрозуміло: ми погано уявляємо собі, як мають виглядати гроші.

Деякі шведські регіони, такі як Сконе і Стокгольм, почали вакцинацію 16-17-річних дітей проти Covid-19, а кілька інших регіонів планують відкрити замовлення на цьому тижні.

Коли земля пройде по сліду із залишків комети, спалювання метеоритів в атмосфері приведе до блискучого прояву в нічному небі над Швецією. Найдрібніші частинки, розміром з піщинку, згорають в земній атмосфері, утворюючи «зоряний дощ». 

Шведське метеорологічне агентство попередило про прогноз жарких температур в найближчі дні, та застерігає людей,  які вразливі до високих погодніх температур вжити заходів обережності, щоб не захворіти.

Можливість оскарження повільних термінів розгляду справи органом влади мала протилежний ефект, коли мова йшла про подачу заяви на громадянство в Шведське міграційне агентство, повідомляє Шведське радіо News.

Швеція скасує деякі зі своїх існуючих правил Covid-19 з 15 липня, як і планувалося, при цьому влада каже, що розвиток пандемії йде в "правильному напрямку", але застерігають про необхідність дотримуватися як і раніше основних карантинних обмежень.

Шведський клуб собаківництва SKK попередив людей не залишати своїх собак в машині, коли на вулиці тепло, після того як в останні тижні по всій Швеції було зареєстровано кілька інцидентів.

З завтрашнього дня всі особи старше 18 років зможуть забронювати вакцинацію Covid-19 в кожному шведському регіоні.

За перші шість місяців цього року шведська влада анулювала водійських прав у більш ніж 22 000 чоловік, що на 10,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Інформаційний портал Швеція Онлайн пропонує найактуальнішу новинну інформацію в усіх напрямках життя Швеції. В рамках нашого ресурсу представлені тільки свіжі новини Швеції, зібрані з достовірних джерел.

Ми пропонуємо досить просту систему навігації, яка дозволяє швидко відшукати всю інформацію про Швецію. Просте поділ на підрозділи гарантує максимальну зручність пошуку інформації. Цікаве оформлення, яке поєднується з гарним дизайном, робить читання новин дня більш приємним. Все, що відбувається в Швеції, відображається на нашому порталі в найкоротші терміни.

Останні новини Стокгольму та Швеції розраховані на широке коло відвідувачів нашого сайту і здатні зацікавити всіх. Тепер зовсім не потрібно витрачати гроші на газети і журнали, доступ до новин онлайн відкритий абсолютно всім!

 • Економіка Швеції
 • Культурне життя
 • Політика в Швеції
 • Суспільство
 • Життя в Швеції
 • Спортивні новини

Сайт, що пропонує новини Швеції сьогодні, розрахований на рядового користувача. Розробники порталу зробили все можливе, щоб відпала необхідність переглядати сотні сайтів для пошуку необхідної інформації, всі новини Швеції зібрані на одному єдиному сайті - Швеція Онлайн. Щодня ми публікуємо найсвіжіші новини, що відображають культурні, політичні, економічні події в країні. З нами ви завжди будете в курсі останніх новин Швеції!