Новини Швеції та Стокгольму

  • Зменшення кількості паперових чеків може ускладнити розслідування

    24.07.24

    Зменшення кількості паперових чеків може ускладнити розслідування З 1 липня шведським компаніям не обов'язково зберігати паперові чеки за наявності цифрової копії.Lyssna: Зменшення кількості паперових чеків може ускладнити розслідування1 липня набув чинності новий Закон про бухгалтерський облік, який означає, що компаніям більше не потрібно зберігати паперові чеки, якщо є цифрова копія. Очікується, що ця реформа заощадить компаніям кілька мільярдів крон.Однак Шведське управління з боротьби з економічною злочинністю (Ekobrottsmyndigheten) занепокоєне, що зміни в законодавстві можуть ускладнити розслідування фінансових злочинів.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

    Детальніше...
  • У Швеції стрімко зростає приватна оренда житла для відпочинку

    24.07.24

    У Швеції стрімко зростає приватна оренда житла для відпочинку Філіп Кварнстрьом здає частину свого будинку в оренду через Airbnb.Lyssna: У Швеції стрімко зростає приватна оренда будинків для відпочинкуЗіставлення даних 4 популярних сайтів бронювання житла, таких як Airbnb чи Booking, показує, що кількість резервувань зросла на 71% з 2019 по 2023 рік.Оренда через інтернет-платформи це трохи менш як 10% від загальної кількості туристичних ночівель у Швеції. ”Це позитивно сприяє тому, що сюди приїжджає більше людей”, — каже Філіп Кварнстрем, який здає в оренду дві кімнати у своєму будинку в центрі Кальмара.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

    Детальніше...
  • ”Понад 8.5 мільйонів користувачів”. Як отримати BankID та як він працює?

    23.07.24

    ”Понад 8.5 мільйонів користувачів”. Як отримати BankID та як він працює? Шарлотта Патакі, прескомунікартока BankID.Lyssna: "Понад 8.5 мільйонів користувачів". Як отримати BankID та як він працює?Шарлотта Патакі з сервісу BankID каже, вони радіють, що частина українців зможуть отримати personnummer, бо це ”полегшить життя у шведському суспільстві та цифровій його частині”.Вона розповідає, що система має сьогодні понад 8,5 мільйонів користувачів. Ідентифікатор можна отримати у десяти шведських банках, але для цього українцям необхідно мати фізичне посвідчення особи від Skatteverket.В аудіоверсії інтерв'ю Шарлотта пояснює що потрібно для отримання ідентифікатора та як ним користуватися.Карл Волкогонkarl.volkohon@sr.se

    Детальніше...
  • Особи, які уникають покарання, не повинні отримувати соціальні виплати — пропозиція уряду

    23.07.24

    Особи, які уникають покарання, не повинні отримувати соціальні виплати — пропозиція уряду Уряд вважає, що особи, які уникають покарання, не повинні отримувати соціальні виплати.Lyssna: Особи, які уникають покарання, не повинні отримувати соціальні виплати - пропозОсоби, які уникають покарання, не повинні отримувати соціальні виплати, це пропонує уряд.Це стосується, наприклад, допомоги на батьківство (Föräldrapenning), допомоги на дитину (Barnbidrag) та житлової допомоги (Bostadsbidrag). Виплачувати допомогу тим, хто уникає правосуддя, – неправильний сигнал, вважають в уряді.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

    Детальніше...
  • Skatteverket посилює роботу щодо осіб, які неправильно внесені в реєстр населення

    23.07.24

    Skatteverket посилює роботу щодо осіб, які неправильно внесені в реєстр населення Skatteverket посилює роботу щодо осіб, які неправильно внесені в реєстр населення ШвеціїLyssna: Skatteverket посилює роботу щодо осіб, які неправильно внесені в реєстр населенПід час хвилі насильства у Швеції до Податкового агенства (Skatteverket) неодноразово надходили повідомлення про те, що злочинці зареєстровані за чужими адресами. Також йшлось про стрілянину за адресами, де люди були неправильно прописані.Тому Податкове агенство надає пріоритет розслідуванням справ, в яких є ризик, що особа, яка проживає за адресою, піддасться погрозам або насильству.Також з червня надсилається уточнювальне запитання тим, хто проживає за адресою, за якою хтось інший хоче зареєструватися.Радіо Швеціїukrainian@sverigesradio.se

    Детальніше...

Шість осіб було затримано після стрілянини в Хюлсті, на північний захід від Стокгольму. Поліція була викликана на місце події в 02.37 ранку в понеділок і виявила двох серйозно поранених чоловіків. Пізніше вони привели на допит шістьох людей після обшуку будинку в Хюлсті.

Кількість підроблених 500-крон в Швеції значно зросла за останні роки. На думку Риксбанку і поліції, пояснення цьому цілком зрозуміло: ми погано уявляємо собі, як мають виглядати гроші.

Деякі шведські регіони, такі як Сконе і Стокгольм, почали вакцинацію 16-17-річних дітей проти Covid-19, а кілька інших регіонів планують відкрити замовлення на цьому тижні.

Коли земля пройде по сліду із залишків комети, спалювання метеоритів в атмосфері приведе до блискучого прояву в нічному небі над Швецією. Найдрібніші частинки, розміром з піщинку, згорають в земній атмосфері, утворюючи «зоряний дощ». 

Шведське метеорологічне агентство попередило про прогноз жарких температур в найближчі дні, та застерігає людей,  які вразливі до високих погодніх температур вжити заходів обережності, щоб не захворіти.

Можливість оскарження повільних термінів розгляду справи органом влади мала протилежний ефект, коли мова йшла про подачу заяви на громадянство в Шведське міграційне агентство, повідомляє Шведське радіо News.

Швеція скасує деякі зі своїх існуючих правил Covid-19 з 15 липня, як і планувалося, при цьому влада каже, що розвиток пандемії йде в "правильному напрямку", але застерігають про необхідність дотримуватися як і раніше основних карантинних обмежень.

Шведський клуб собаківництва SKK попередив людей не залишати своїх собак в машині, коли на вулиці тепло, після того як в останні тижні по всій Швеції було зареєстровано кілька інцидентів.

З завтрашнього дня всі особи старше 18 років зможуть забронювати вакцинацію Covid-19 в кожному шведському регіоні.

За перші шість місяців цього року шведська влада анулювала водійських прав у більш ніж 22 000 чоловік, що на 10,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Інформаційний портал Швеція Онлайн пропонує найактуальнішу новинну інформацію в усіх напрямках життя Швеції. В рамках нашого ресурсу представлені тільки свіжі новини Швеції, зібрані з достовірних джерел.

Ми пропонуємо досить просту систему навігації, яка дозволяє швидко відшукати всю інформацію про Швецію. Просте поділ на підрозділи гарантує максимальну зручність пошуку інформації. Цікаве оформлення, яке поєднується з гарним дизайном, робить читання новин дня більш приємним. Все, що відбувається в Швеції, відображається на нашому порталі в найкоротші терміни.

Останні новини Стокгольму та Швеції розраховані на широке коло відвідувачів нашого сайту і здатні зацікавити всіх. Тепер зовсім не потрібно витрачати гроші на газети і журнали, доступ до новин онлайн відкритий абсолютно всім!

  • Економіка Швеції
  • Культурне життя
  • Політика в Швеції
  • Суспільство
  • Життя в Швеції
  • Спортивні новини

Сайт, що пропонує новини Швеції сьогодні, розрахований на рядового користувача. Розробники порталу зробили все можливе, щоб відпала необхідність переглядати сотні сайтів для пошуку необхідної інформації, всі новини Швеції зібрані на одному єдиному сайті - Швеція Онлайн. Щодня ми публікуємо найсвіжіші новини, що відображають культурні, політичні, економічні події в країні. З нами ви завжди будете в курсі останніх новин Швеції!