Ви можете самостійно підготувати документи і заповнити анкету безпосередньо на сайті Міграційної служби https://www.migrationsverket.se/

Перелік документів https://www.migrationsverket.se/

✔Ціль і місія даного відео – поділитися своїм досвідом, як відкрити бізнес у Швеції, як подавати документи.Я ділюсь лайфхаками, щоб люди, талановиті підприємці – самі подавали заявки, документи і не шукали посередників. Не треба нікому платити, робіть все самі і сконцентруйтесь на самій ідеї, а не на пошуках кому заплатити. 

✔Я вірю що малий бізнес - це рятувальний жилет для економіки. А криза – це найкращий час почати бізнес. Зараз криза, всі зачаїлись і вичікують, а у вас є можливість заявити про себе. 

✔Пункт 1. Запитайте себе чи ви дійсно мрієте в Швеції займатись підприємницькою діяльністю чи ваша ціль просто якось легалізуватись і залишитись тут у Швеції. Тому що це - не одне й те ж саме. 

✔Дозвіл на ведення бізнесу дає вам виключно право займатися підприємницької діяльністю. Тобто ви не можете отримати дозвіл і потім піти працювати на якусь фірму найманим працівником. 

✔Пункт 2. Чесність – найкраща політика. Будьте чесні самі з собою і з Міграційною службою. Якщо ваша ціль – працювати на якійсь фірмі, то шукайте краще фірму яка візьме вас на роботу і працевлаштує офіційно. 

✔Дозвіл на підприємництво – дається на ведення бізнесу, а не на щось інше. Вам його дають на 2 роки і доведеться працювати в поті лиця, платити високі податки щомісяця, кожну копійку проводити по банківським рахункам, забути про те, що ви будете загребати готівку лопатами. 

✔Пункт 3. Ви вирішили займатися бізнесом у Швеції , час подумати про вашу ціль і місію. Як ви можете покращити життя людей своїм бізнесом? 

✔Пункт 4. Працівник Міграційної служби – людина, яка приймає рішення, це людина з економічною освітою і він у вашій заявці хоче побачити: перше, що у вашої бізнес ідеї є майбутнє у Швеції, це ви показуєте у вашому бізнес-плані, бюджеті, контакти які ви маєте з потенційними клієнтами. Друге - це те що ви забезпечена людина, у вас є фінансовий запас і ви не підете через 3 місяці в А кассу. (Фонд безробіття). Якщо у вас є запитання, напишіть їх у комментарях.