?Історія успіху Мікело Ферреро? Як заробити гроші?✔

Всім нам знайома марка Ферреро, всі ми коштували солодощі Ферреро, а ось звідки бере початок ця історія і як італієць Мікело Ферреро створив справжню шоколадну імперію, і заробив понад 26 млрд долларів. 

✔Ця історія бере свій початок ще в період Другої світової війни, батьки Мікело Фереро відкрили невеличкий магазин і продавали там солодощі, зокрема горіхово пасту. Чому горіхову, а не шоколадну? Тому що тоді були певні складнощі з імпортом какао бобів і їх потрібно було чимось замінити – вибір впав на лісові горіхи. 

В 1947 році сім'я Ферреро продала за рік аж 10 тонн такої горіхової пасти. Війна закінчилась, батько сімейства помер і компанія перейшла в руки старшому брату, але він також помер. І тут за справи береться Мікело Фереро. 

І він починає постійно придумувати щось нове. Наприклад, цукерки з  лікером Мон Шері, або всім нам відоме яйце Кіндер Сюрприз.

✔До часів Ферреро шоколадні яйця були тільки пасхальними солодощами. А Мікело Фереро добавив молоко в шоколадне яйце і навіть заховав маленьку дизайнерську іграшку. Спочатку люди були дуже здивовані, але потім дуже швидко Кіндер яйця завоювали любов споживачів. 

✔В середині 60-х Мікело Ферреро удосконалив горіхово-шоколадну пасту, розлив її в скляні банки і назвав Нутелла. Мікело був такою цілеспрямованою людиною. Його цілью було, щоб паста стала популярною у всьому світі. І ціль була досягнута. 400 тонн Нутелла, люди на планеті Земля, споживають щороку, а ось рецепт Нутелла тримають в строгому секреті. 

✔А ще цукерки Фереро Роше присвячені Діві Марії. Ще одна розробка Мікеле Ферреро. 

✔Одним із секретів успіху Фереро було те що він дійсно піклувався про своїх працівників. Він достойно оцінював їх працю, ніколи не було ніяких забастовок і працівники отримували спеціальну пенсію. В 90-х роках Мікело Фереро передав управління компанією своїм синам. Сам він до самої смерті (до 2015 року) жив у Монте Карло.

✔На даний момент компанія Фереро є світовим лідером на ринку солодощів. Компанія представлена у 53 країнах, річний оборот Ферреро 12,5 млрд. євро і над приготуванням солодощів трудяться аж 34 тисячі працівників.