Ви можете отримати трудове тренування з наставником, якщо ви є претендентом на роботу, який має право на участь у програмі з етаблування, і якщо вам потрібна додаткова підтримка на робочому місці. Трудове тренування можна поєднувати з іншими програмами - наприклад, із вивченням шведської для іммігрантів (s¿). Метою трудового тренування є забезпечення для вас можливості спробувати попрацювати за своєю професією, спробувати нову професію або набути досвіду роботи у Швеції. Можна також пройти трудове тренування у організатора перед прийомом на роботу. Організатор трудового тренування отримує економічну компенсацію за своє наставництво.

Які організатори можуть отримати компенсацію?

Ви можете проходити трудове тренування як у приватних, так і в державних організаторів, - наприклад, на приватній фірмі або в муніципалітеті.

Яку допомогу і які страховки я отримаю?

Під час трудового тренування у вас зберігається допомога з етаблування. У допомогу по етаблюванню входить також страховий захист.

Чи може організатор отримати за мене компенсацію?

Організатор може отримати компенсацію, якщо ви є претендентом на роботу і

a на вас поширюється дія закону (2010:197) про заходи з етаблювання для деяких нещодавно прибулих іммігрантів;

b вважається, що вам необхідне трудове тренування.

Скільки часу я можу проходити трудове тренування з наставником?

Максимальний термін трудового тренування з наставником становить шість місяців.

Яку економічну компенсацію отримує організатор?

Організатор отримує 150 крон за кожен призначений день. Економічна компенсація виплачується максимально за п'ять днів на тиждень.

Хто що робить?

Зверніться до свого консультанта в Агентстві з працевлаштування, якщо вас цікавить трудове тренування. Ви спільно вирішите, який саме організатор вам найбільше підходить.

Перш ніж Ви почнете трудове тренування, Агентство з працевлаштування має дати свою згоду на це. Організатор потім виділить наставника, який допомагатиме вам на робочому місці. Після цього ми укладаємо індивідуальну угоду з вами, організатором і наставником. В угоді має бути, зокрема, зазначено, яка саме підтримка вам необхідна, які у вас будуть години роботи і робочі обов'язки, а також протягом якого періоду часу ви братимете участь у трудовому тренуванні.

Правила

Закон (2010:197) про заходи поетаблюванню для деяких нещодавно прибулих іммігрантівПостанова (2000:634) про державні програми зайнятості

Якщо ви зацікавилися і хочете отримати більш детальну інформацію, зателефонуйте нам за номером 0771-416 416. Ви можете також відвідати найближче Агентство з працевлаштування або вийти на наш сайт arbetsformedlingen.se

Оригінал