Компанія "Folksam" перебуває у власності наших клієнтів. Це означає, що саме Ви, поряд з іншими нашими клієнтами, володієте компанією "Folksam". Ми використовуємо отриманий прибуток для того, щоб створити ще більш вигідні умови для наших клієнтів. Ми забезпечуємо надійність у всіх сферах, які мають для Вас значення, і на всіх етапах Вашого життя.

В даний час, кожен другий житель Швеції застрахований в компанії "Folksam". Концепція розвитку нашої компанії полягає в тому, щоб люди відчували себе захищеними, живучи в стійкому світі. Тому ми здійснюємо активну діяльність з охорони довкілля, проводимо унікальні дослідження з безпеки дорожнього руху та проявляємо суворість у плані відповідального вкладення капіталу.

Широкий асортимент програм страхування

Ми пропонуємо всі види страхування, наприклад: страхування житла, страхування дітей, автострахування, страхування тварин, страхування суден, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, а також різні форми заощаджень.

Для нас, співробітників компанії "Folksam", важливо, щоб наші клієнти могли ознайомитися з усім пакетом наших пропозицій. В основі цього лежить наша можливість говорити один з одним. Тому Ви можете звернутися в нашу загальнонаціональну багатомовну службу підтримки клієнтів. Ми надамо Вам пропозиції, які підходять Вам і Вашій родині, Вашою рідною мовою. Ми вважаємо, що різноманіття є важливим фактором.

Тому ми пропонуємо різні форми заощаджень, які підходять усім клієнтам, незалежно від їхнього етнічного походження або релігійної приналежності.

Ми підтримуємо наших клієнтів 18-ма різними мовами

Компанія "Folksam" унікальна. Це єдина компанія у своїй галузі, що пропонує послуги страхування 18-ма різними мовами. Підтримка клієнтів кожною з мов здійснюється за окремим номером і за допомогою персональних співробітників, з якими Ви можете зв'язуватися цілодобово 365 днів на рік.

Ми з нетерпінням чекаємо Вашого дзвінка, щоб отримати можливість переглянути всі Ваші потреби та потреби Вашої родини в захищеності.

Ви можете зв'язатися з нами своєю мовою!

Джерело